1 ALPEREN YASİN UÇAR ÖZEL FİDAN ANADOLU LİSESİ
2 KADİR KOYUN ÖZEL BALKANLAR AKŞAM LİSESİ
3 MEHMET ÇÖL ÖZEL İBNİ SİNA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ
4 ALİ OSMAN MUSULOĞLU Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu İmam Hatip Lisesi
5 FATİH BERKHAN YILMAZ PENDİK FATİH ANADOLU LİSESİ
6 MUSA KARAÇAY RAUF DENKTAŞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
7 Sema VAR Kaynarca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 Selahattin Can YILDIRIM Pendik İMKB MTAL.
9 ASİYE HANÇER MELEK AKNİL M.T.A.L
10 RIDVAN YILMAZ KAVAKPINAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
11 Ahmet Furkan BİLGİN Ali Yakup Cenkçiler AİHL.
12 FURKAN KAYFECİ PENDİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
13 GİZEM ŞAHİN ÖZEL ERYETİŞ REİS DENİZCİLİK MESLEK LİSESİ
14 MERVE GÜZEL LÜTFİ DOĞAN KIZ AİHL
15 İSMAİL MELİH KARANLIK TARIK BUĞRA AND. LİSESİ
16 MERT SERKAN YANMAZ PENDİK YUNUS EMRE MES.VE TEK.ANADOLU LİS.
17 YAĞMUR DİRİCAN HEZARFEN MTAL
18 ALİ RIZA YAVUZ PROF. DR. MUHAMMET TAYYİP OKİÇ AİHL
19 Muhammet Emin TİKTAŞ Pendik İto Şehit Ahmet Aslanhan AİHL.
20 RECEP BEYAZIT PENDİK İTO MTAL
21 Melike GÜVENDİ ÖZEL NASİBE ERYETİŞ MTAL. ASML.
22 OSMAN KORKMAZ ÖZEL KAYNARCA SINAV TEMEL LİSESİ
23 AYŞEGÜL DİVYAPICIGİL ULUSLARARASI PENDİK KIZ AİHL.
24 DİYAR TUNA ÖZEL AYDOS CEBİR ANADOLU LİSESİ
25 Emir Tarık BABAYİĞİT Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi
26 BARIŞ DİNİBÜTÜNOĞLU NUH KUŞÇULU MTAL
27 ADEM SEL ÖZEL PENDİK İKBAL ANADOLU LİSESİ
28 ÖYKÜ AVANAŞ KIRIMLI FAZİLET OLCAY ANADOLU LİSESİ
29 YUSUF ŞENEL Kurtköy ÇPAL
30 Rabia TURGUT Ahmet Yesevi K.A.İ.H.L
33 Onur YILDIZ Prof.Dr.Hulusi Behçet MTAL
34 YAREN AĞDAŞ ÖZEL KURTKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ
35 EMRE DEMİRCİ ÖMER ÇAM ANADOLU İHL
36 MÜNEVVER AŞICIOĞLU KAYNARCA ŞEVKET SABANCI MTAL.
37 ARDA KALAYCI 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu Lisesi
38 Hakan DURMUŞ Kurtköy Anadolu Lisesi
39 RÜMEYSA ŞAHİN ÖZEL PENDİK BİLTEK ANADOLU LİSESİ
40 Süleyman GÜLHATUN PENDİK ANADOLU LİSESİ
41 Emre GÜNEŞ ÖZEL PENDİK UGUR TEMEL LİSESİ
42 Feyza AKINTI PENDİK ÖMER ÖZTOP KIZ ANADOLU İ.H.L.
43 Sena UZUN KURTKÖY AİHL
44 TOLGA ALVER ÖZEL FEN EĞİTİM BİLİMİ TEMEL LİSESİ
45 BETÜL ÇAKMAK ŞULE YÜKSEL ŞENLER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
46 ABDULLAH AYDIN ÖZ.PEN.BİRİKİM M.T.A.L.
47 Rumeysa Nur Poyraz Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi
48 OSMAN KARAKOÇ ALPARSLAN ANADOLU LİSESİ
50 ERTUĞRUL UZUNKAYA ÖZEL PENDİK OGUZ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ
51 Hasan Onur Alp DEMİR ÖZEL PENDİK FİNAL TEMEL LİSESİ
52 CEREN NUR ASLAN VELİBABA M.T.A.L.
53 Ömer Faruk ÖZBAY Pendik Barbaros Hayrettin Paşa MTAL.
54 Mehmet Akif ATMACA Pendik Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
55 FATIMATÜL ZEHRA  ÇİNAR Pendik Esenler Kız And. İ.H.L.
56 Ayşenur Hıraca Özel Pendik Kültür Temel Lisesi
57 GÜNEŞ TEKLE Nurettin Topçu KAİHL
58 AHMET AKKOÇ ÖZEL BUĞRA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (SAĞLIK)
59 Ali Osman AKYOL Gülizar Zeki Obdan Anadolu Lisesi
60 ABDÜLHAMİT ARI HALİL KAYA GEDİK MTAL
61 KERİM İLBAYLI ÖZEL PENDİK SINAV TEMEL LİSESİ
62 Alperen Fethi YILDIRIM ÖZEL PENDİK BİREY TEMEL LİSESİ
63 Fatih Mehmet Özdemir Dogru Cevap Temel Lisesi
64 MERT KAAN ETKER ÖZEL ERTURHAN TEMEL LİSESİ