Engelliler Meclisi

Ad-Soyad Kurum/Ünvan
Süleyman Yılmaz
Ümit Ay Pendik Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
Hakan Şengün İşitme Engelliler Derneği
Berrin Tokucu
Dilara Özer Gedik Üniversitesi
Sadi Aktaş Pendik Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Birim Sorumlusu
Fatma Sarısoy
Hakan Menteşe
Hasan Kaya
İbrahim Kavcakar
Mustafa Bayram Görme Engelli(Pendik SGK)
Sefa Telli
Şükran Özyapı Gümüş

Kadın Meclisi

Ad-Soyad Kurum/Ünvan

Gençlik Meclisi

Ad-Soyad Kurum/Ünvan
Alperen Yasin Uçar Özel Fidan Anadolu Lisesi
Kadir Koyun Özel Balkanlar Akşam Lisesi
Mehmet Çöl Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Ali Osman Musuloğlu Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu İmam Hatip Lisesi
Fatih Berkhan Yılmaz Pendik Fatih Anadolu Lisesi
Musa Karaçay Rauf Denktaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Sema Var Kaynarca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Selahittin Can Yıldırım Pendik İMKB Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Asiye Hançer Melek Aknil Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Rıdvan Yılmaz Kavakpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ahmet Furkan Bilgin Ali Yakup Cenkçiler Anadolu İmam Hatip Lisesi)
Furkan Kayfeci Pendik Meslek Ve Teknik Anadolu Lisesi
Gizem Şahin Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi
Merve Güzel Lütfi Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
İsmail Melih Karanlık Tarık Buğra Anadolu Lisesi
Mert Serkan Yanmaz Pendik Yunus Emre Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Yağmur Dirican Hezarfen Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Ali Rıza Yavuz Prof. Dr. Muhammet Tayyip Okiç Anadolu İmam Hatip Lisesi
Muhammet Emin Tiktaş Pendik İTO Şehit Ahmet Aslanhan Anadolu İmam Hatip Lisesi
Recep Beyazıt Pendik İTO Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Melike Güvendi Özel Nasibe Eryetiş Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Osman Korkmaz Özel Kaynarca Sınav Temel Lisesi
Ayşegül Divyapıcıgil Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyar Tuna Özel Aydos Cebir Anadolu Lisesi
Emir Tarık Babayiğit Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi
Barış Dinibütünoğlu Nuh Kuşçulu Meslek Ve Teknik Anadolu Lisesi
Adem Sel Özel Pendik İkbal Anadolu Lisesi
Öykü Avanaş Kırımlı Fazilet Olcay Anadolu Lisesi
Yusuf Şenel Kurtköy Çok Programlı Anadolu Lisesi
Rabia Turgut Ahmet Yesevi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Onur Yıldız Prof.Dr.Hulusi Behçet MTAL
Yaren Ağdaş Özel Kurtköy Doğa Anadolu Lisesi
Emre Demirci Özel Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi
Münevver Aşıcıoğlu Kaynarca Şevket Sabancı MTAL
Arda Kalaycı 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu Lisesi
Hakan Durmuş Kurtköy Anadolu Lisesi
Rümeysa Şahin Özel Pendik Biltek Anadolu Lisesi
Süleyman Gülhatun Pendik Anadolu Lisesi
Emre Güneş Özel Pendik Uğur Temel Lisesi
Feyza Akıntı Pendik Ömer Öztop Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Sena Uzun Kurtköy Anadolu İmam Hatip Lisesi
Tolga Alver Özel Fen Eğitim Bilimi Temel Lisesi
Betül Çakmak Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Abdullah Aydın Özel Pendik Birikim M.T.A.L
Rumeysa Nur Poyraz Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi
Osman Karakoç Alparslan Anadolu Lisesi
Ertuğrul Uzunkaya Özel Pendik Oğuz Fen Bilimleri Temel Lisesi
Hasan Onur Alpdemir Özel Pendik Final Lisesi
Ceren Nur Aslan Velibaba M.T.A.L
Ömer Faruk Özbay Pendik Barbaros Hayrettin Paşa MTAL
Mehmet Akif Atmaca Pendik Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Fatımatül Zehra Çinar Pendik Esenler Kız And. İ.H.L.
Ayşenur Hıraca Özel Pendik Kültür Temel Lisesi
Güneş Tekle Nurettin Topçu KAİHL
Ahmet Akkoç Özel Buğra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık)
Ali Osman Akyol Gülizar Zeki Obdan Anadolu Lisesi
Abdülhamit Arı Halil Kaya Gedik M.T.A.L.
Kerim İlbaylı Özel Pendik Sınav Temel Lisesi
Alperen Fethi Yıldırım Özel Pendik Birey Temel Lisesi
Fatih Mehmet Özdemir Dogru Cevap Temel Lisesi
Mert Kaan Etker Özel Erturhan Temel Lisesi

2014-2016 Dönemi Çocuk Meclisi

Ad-Soyad Kurum/Ünvan
İbrahim Çalışkan 700.Yıl Ortaokulu
Ömer Faruk Çetin Turgut Reis İmam Hatip Ortaokulu
Zehra Selen Sert Şeyhli Ortaokulu
Yaren Ağdaş Özel Kurtköy Doğa Ortaokulu
Aydanur Mazı Fethi Gemuhluoğlu Ortaokulu
Seda Kuykaç Pendik Adil Erdem Beyazıt Ortaokulu
Doğa Damla Demir Orhan Sinan Hamzaoğlu Ortaokulu
Sümeyye Çoşar Özel Pendik İkbal Ortaokulu
Samet Kılıç Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu
Ali Ozan Durmuş Velibaba Ortaokulu
Buğra Mert Burtgil Elka Ortaokulu
Tolga Tabanlı 75.Yıl Mesut Yılmaz Ortaokulu
Ahmet Asaf Kılıç Ahmet Yesevi Ortaokulu
Asya Yerekapan Kurtköy Ortaokulu
Muzaffer Furkan Kul Fuat Köprülü Ortaokulu
Sude Sevimli Özel Kurtköy Doğa Ortaokulu
Sümeyye Ceren Bulut Namık Kemal Ortaokulu
Yunus Emre Kaya Çamlık Ortaokulu
Aleyna Bacı Gülizar Zeki Obdan Ortaokulu
Dilara Aydoğdu Mereşal Fevzi Çakmak Ortaokulu
Zeynep Sena Koca Çamçeşme Ortaokulu
Rümeysa Özcan Osmangazi Ortaokulu
Gözde Şentürk Mustafa Karuşağı Ortaokulu
Kaan Kartal Kaya Yıldırım Beyazıt Ortaokulu
Tuğra Selin Çelebi Artukbey Ortaokulu
Tuana Kotan Süreyyapaşa Ortaokulu
Nisa Selin Sarı Ertuğrulgazi Ortaokulu
Beyza Elvermiş Buhara Ortaokulu
Hüseyin Can Polat Ahmet Kutsi Tecer Ortaokulu

2016-2018 Dönemi Çocuk Meclisi

Ad-Soyad Kurum/Ünvan
Kemal Alp
Baran Alğan
Asya Nur
Buse Kılıç
Elif Rana Özkan
Melek Çoban
Buse Nur Yazıcı
Aldurkadir Mermi
Alara Karaca
İrem Görücü
Ömer Bora Karadağ
Kubilay Raşit Akdoğan
Doğukan Urfan
Muhammet Esat Polat
Zeynep Göç
Furkan Karaahmetoğlu
Hasan Koçak
Furkan Karanfil
Hüsnü Durmuş
Betül Gürler
Ilgaz Keskin
Şevval Güneş
Ata Boran Kural
Musa Altun
Bülent Yıldırım
Secil Demir
Yiğit Yusuf Doğan
Sinan Süel
Berat Erdem
Emre Kılıç
Enes Özkan