Pendik Kent Konseyi 2021-2024 yılı son Yürütme Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Gündemde bu dönem içinde yapılan tüm faaliyetlerimizin sunumu gerçekleştirildi.
Kent vizyonunun geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeye çalışan Pendik Kent Konseyi, bu amaçlar kapsamında gündemini belirlemiş ve Yürütme Kurulu toplantılarını aylık olarak gerçekleştirmiştir.
Kamu kurum ve kuruluşlarının, mahalle muhtarları temsilcilerinin, dernek ve STK temsilcilerinin, Meclis Başkanları ve Çalışma Grubu temsilcilerinin katılımlarıyla bir araya gelen ve Süleyman Yılmaz başkanlığında toplantılarını gerçekleştiren Pendik Kent Konseyi, ayrıca Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öğütçü ve İstanbul Gedik Üniversitesini temsilen Dr. Ahmet Özcan’nın da katılımlarıyla çalışmalarını verimli ve etkin bir şekilde yürütmüştür.
Pendik Kent Konseyinin tüm faaliyetlerinde, gündeme gelen konularda alınan tüm kararlarında emeği geçen Kent Konseyi Başkanımız sayın Süleyman Yılmaz başta olmak üzere Yürütme Kurulu Üyelerimize, Meclis ve Çalışma Grubu Başkanlarımıza ve gönüllü tüm üyelerimize, desteklerini esirgemeyen Belediye Başkan Yardımcımız sayın Hakan Öğütçü’ye ve İstanbul Gedik Üniversitesi temsilcisi sayın Dr. Ahmet Özcan hocamıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.